Fırın Kuran Turan Usta

Fırın kuran Turan Usta yani Turan BAYRAKTAR Trabzon doğumludur. Hizmeti ekibiyle birlikte İstanbul Avcılar’dan Türkiye’nin her yerine vermektedir.

Kurduğumuz fırınlar randıman ve yakıt tasarrufu olması açısından bizzat Fırın Kuran Turan Usta‘nın 12 yıllık pişirici ve hamurkarlık tecrübesine dayanarak yapılmaktadır. Özellikle ekmek altının yanma sorununa son verilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan fırın kurulum hizmetimizi almak ya da sıcak fırın tamirleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle un analizlerini iyi bilen Fırın Kuran Turan Usta, fırında kullanılacak malzemeleri günümüzdeki analiz sonuçlarına göre tercih etmektedir. Örneğin ekmek altının yanmasına kullanılan yumuşak taşlardan çelik sıvaya kadar yöntemler size sunulmaktadır. Fırın Yapan Turan Usta genelde fırın tecrübesiyle bu işe girmiştir. Kesinlikle inşaatçı değildir. Yaptığı fırınlarda kendi garantisini vermektedir.

İsteyen herkes İstanbul Avcılar’a gelip ziyarette bulunabilir, bütün fırın malzemelerini kendi gözleriyle görüp misafir olabilir.

Verilen Bazı Hizmetler Aşağıdaki gibidir;

Ekmek Fırını Kurulumu
Pide Fırını Kurulumu
Tandır Fırını Kurulumu
Pizza Fırını Kurulumu
Lahmacun Fırını Kurulumu

Fırın kurulumunun yanında fırın malzemesi satışı da bulunmaktadır. Aynı zamanda ekmek altı yapmayan taş ve sıcak fırın tamiri için de arayabilirsiniz.

İletişim:  0545 861 06 61 Tıkla Hemen Ara

Tanıtıcı videolarımızdan biri:

Anahtar Kelimeler: Fırın Kuran Usta, Fırın Yapan Usta, Fırın Kuran Turan Usta, Ekmek Fırını Kurulumu, Taş Fırın Yapan Usta, İstanbul Fırın Kuran Usta, Pide Fırını Kuran Usta, Lahmacun Fırını Kuran Usta, Pizza Fırını Kuran Usta, Tandır Fırını Yapan Ustalar, Tandır Fırını Yapan Ustalar, Pide Fırını Yapan Ustalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, Hemen Ara