Ekmek Fırını Kurulumu

Fırın Kuran Turan Usta, 12 yıllık pişiricilik ve hamurkarlık tecrübesine dayanarak Türkiye’nin her yerine yıllardır fırın yapmaktadır. Ekmek fırını kurulumu randıman ve yakıt tasarrufu açısından size en faydalı olarak şekilde tasarlanmaktadır.

 0545 861 06 61 Tıkla Hemen Ara

Ekmek Altı Yanmalarına SON! 

Fırın Kuran Turan Usta özellikle ekmek altının yanma sorununa son vermektedir. Fotoğrafta gördüğünüz gibi ekmeğin yanmayan tarafı kendi taşımızın özelliğidir. Bu ekmek yakmayan taşlarımızı Turan Usta’nın 12 yıllık fırıncılık tecrübesine dayanarak keşfedilmiştir.

Ekmek fırını kurulumunun yanında Pide Fırını Kurulumu, Tandır Kurulumu gibi fırın kurulumları da yapıyoruz.

Sıcak Fırın Tamiri

“Eski fırınlarımızı 12 saatte sıfır fırından farksız yapıyoruz.”

Diğer fırın tamiri yapan ustalardan farkımız sıcak fırınları soğutmadan bütün değişiklikleri 12 saat içerisinde yapıp fırıncı arkadaşlarımızın işini ertelemeden teslim etmemizdir.

Tamirlerimizde özellikle ekmek altı yakmayan taş kullanıyoruz ve ekmeğimiz renk alsın diye kubbemizi içeriden çelik sıva malzemesiyle sıvıyoruz. Tamirlerimizle aynı zamanda israfa karşı bir öncelik tanıyoruz. Ekmek altı yandığında satılmayan ekmeklerimize karşı aldığımız bu önlem, kullandığımız taşlarla bu çöpe giden ekmekleri kurtarmaya yöneliktir.

 0545 861 06 61 Tıkla Hemen Ara

Fırın Malzemeleri

Kara fırın adına kendi dökümhanemizde bütün fırın kapak takımlarını kendimiz yapmaktayız. Diğer malzemelerimizin hepsi bizde mevcuttur fırın yapacak arkadaşlarımızı hiç yormadan, malzeme aratmadan bir telefonla tüm malzemeleri kapısına getirmekteyiz.

Ekmek fırını, pide, lahmacun, pizza vs. her tür fırını en kısa sürede kurup teslim ediyoruz.

Yeni fırın kurulumunun yanında fırınlarınızın tamir ve tadilatı, bakımı gibi hizmetler de vermekteyiz.

Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Referanslarımızı incelemeyi unutmayınız.

Tanıtıcı videolarımızdan biri:

Anahtar Kelimeler: Fırın Kuran Ustalar, Fırın Yapan Ustalar, Sıcak Fırın Tamiri, Fırın Kuran Turan Usta, Ekmek Fırını Kurulumu, Taş Fırın Kurulumu, İstanbul Fırın Kuran Usta, Pide Fırını Kuran Usta, Lahmacun Fırını Kuran Usta, Pizza Fırını Kuran Usta, Tandır Fırını Yapan Ustalar, Tandır Fırını Yapan Ustalar, Pide Fırını Yapan Ustalar

1 Comment

  1. […] Ekmek Fırını Kurulumu Pide Fırını Kurulumu Tandır Fırını Kurulumu Pizza Fırını Kurulumu Lahmacun Fırını Kurulumu […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, Hemen Ara